Go4speed 09.09.2016 - 17:45 Norvēģu sportists: Ar lielu optimismu raugāmies uz to, ka 'Rally Liepāja' būsim ātri
Frenka Tores Larsena ekipāža. Foto: facebook.com/torstein.eriksen

''Rally Liepāja'' uz starta izies arī 25 gadus vecais norvēģu pilots Frenks Tore Larsens, kuram šis būs otrais starts Eiropas rallija čempionātā (ERČ). Talantīgais norvēģu pilots šobrīd ir viens no ātrākajiem norvēģu braucējiem, kurš nesen notikušajā rallijā ''Rally Telemark'' izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Debiju ERČ Larsens piedzīvoja šī gada Azoru salu ERČ rallijā, kur pēc diviem ātrumposmiem viņš kopvērtējumā ieņēma sesto vietu, taču trešajā posmā sportists izlidoja no trases un finišā ieņēma tikai 39.vietu. Tāpat kā Portugālē, arī ''Rally Liepāja'' sportista rīcībā būs ''Ford Fiesta R5''.

''Šis mums ir bijis smags gads – ir bijušas gan vairākas avārijas, gan tehniskas problēmas. Taču šī pēdējā uzvara Norvēģijā bija tieši laikā pirms mūsu nākamā piedzīvojuma Latvijā. Cerams, ka šis labais sniegums mums būs kā atspēriens turpmākajiem panākumiem ERČ čempionātā. Pēc šī rallija mēs ar lielu optimismu raugāmies uz to, ka būsim patiesi konkurētspējīgi ātrajos Latvijas grants ceļos,'' saka Frenks Tore Larsens.