Polijas ralliju ERČ čempions sāk pārliecinoši, ātri arī SRT komandas piloti

Go4speed 04.08.2016 - 23:37 Polijas ralliju ERČ čempions sāk pārliecinoši, ātri arī SRT komandas piloti

Polijā startējis septītais Eiropas rallija čempionāta (ERČ) posms – rallijs ''25. Rajd Rzeszowski 2016''. Pavisam kopā šajā posmā uz starta izies 85 ekipāžas, no kurām 35 brauks ERČ ieskaitē. No šī brīža Top3 ERČ ekipāžām uz starta izies tikai līderis Kajetans Kajetanovičs, kamēr Aleksejs Lukjaņuks un Ralfs Sirmacis šajā posmā nebrauks. Nopietnu konkurenci šajā rallijā Kajetanovičam sastādīs francūzis Braiens Bufjērs, kurš ir trīskārtējs Polijas rallija čempions, kā arī četrkārtējs šī rallija uzvarētājs.

Uz starta šajā posmā izies arī divas SRT komandas ekipāžas – Rauls Jēts (''Škoda Fabia R5'') un Nikolajs Grjazins (''Peugeot 208 VTi R2'').

Vispirms ceturtdien tika aizvadīta kvalifikācija, kurā ātrāko laiku uzrādīja Kajetanovičs, kurš 3,17 kilometrus garo distanci veica 2:05.140 minūtēs. Otrais finišēja 2015.gada Polijas rallija čempions Lukašs Habajs, kurš Igaunijas ERČ posmā finišēja sestais. Trešais ātrākais ar Citroën DS3 R5 bija Bufjērs.

Vēlāk vakarā sekoja pirmais superspeciālais ātrumposms, kurā pārliecinoši ātrākais bija Kajetanovičs, kurš četrus kilometrus garajā trasē par nepilnām četrām sekundēm apsteidza Bufjēru. Trešais finišēja Habajs, bet ceturtais – Jēts. 18.vietā absolūti, bet trešais RC4 klasē (šajā klasē kopā ar Polijas čempionāta dalībniekiem startē 16 ekipāžas) finišēja Nikolajs Grjazins.

Pavisam kopā sportistiem trīs dienās būs jāveic 13 ātrumposmi (214 km). Rallija pirmajā dienā, kas sāksies piektdien no rīta, sportistiem būs jāveic seši dopi (104 km).