Pēc Igaunijas ERČ pirmā ātrumposma Sirmacis/Kulšs otrajā vietā (VIDEO)

Go4speed 15.07.2016 - 23:50 Pēc Igaunijas ERČ pirmā ātrumposma Sirmacis/Kulšs otrajā vietā (VIDEO)

Piektdien, 15. jūlijā, Igaunijā startēja Igaunijas ERČ posms. Vispirms sportisti aizvadīja kvalifikāciju, kurā ātrākais nepilnus trīs kilometrus garajā posmā bija pagājušā gada Igaunijas ERČ posma uzvarētājs Aleksejs Lukjaņuks. Otro ātrāko rezultātu uzrādīja Ralfs Sirmacis un Māris Kulšs, kuri Lukjaņukam zaudēja 0,2 sekundes.

Vēlāk ātrākie braucēji izvēlējās sev starta vietas pirmajai dienai. Lukjaņuks izvēlējās pirmajā dienā trasē doties no 14.vietas, bet Sirmacis izvēlējās 13.starta vietu.

Vēlāk vakarā norisinājās pirmais Superspeciālais posms, kurā ātrākais Tartu pilsētas ielās bija Lukjaņuks. Nepilnas divas sekundes viņam zaudēja Sirmacis, bet 2,2 sekundes atpalika Jaromirs Tarabus. 21.vietu absolūti un sesto ERČ Junioru ieskaitē izcīnīja Nikolajs Grjazins, bet 25.palika Vasīljs Grjazins, kuram šis ir pirmais lielais rallijs pēc pagājušajā gadā gūtās avārijas.

Sestdien rallija pirmajā dienā sportistiem būs jāveic deviņi ātrumposmi (127 km).