Sirmacis/Šimins Azoru salu ERČ kvalifikācijā uzrāda trešo ātrāko laiku

Go4speed 02.06.2016 - 14:56 Sirmacis/Šimins Azoru salu ERČ kvalifikācijā uzrāda trešo ātrāko laiku
Ralfs Sirmacis/Artūrs Šimins. Foto: Sports Racing Technologies

Ceturtdien Azoru salās (Portugālē) tika dots starts ceturtajam Eiropas rallija čempionāta (ERČ) posmam, kurā uz starta ar trīs ekipāžām izgāja arī latviešu SRT komanda.

Jau ziņojām, ka testu dienā Azoru salās spēcīgi lija, kā arī vietām bija liela migla, kas apgrūtināja braukšanu. Arī pierakstot trasi laikapstākļi bija mānīgi, kas nozīmē to, ka šis noteikti būs sarežģīts un neprognozējams rallijs.

Jau šodien (ceturtdien) sportistiem būs jāveic pirmie četri ātrumposmi (31 kilometrs), taču pirms rallija starta sportisti šorīt aizvadīja kvalifikācijas ātrumposmu, kura garums bija 3,12 kilometri.

Lukjaņuks trasē. Foto: Sven Kollus

Tajā ātrāko laiku uzrādīja Aleksejs Lukjaņuks, kuram 0,7 sekundes zaudēja Kajetans Kajetanovičs. Trešie palika Sirmacis/Šimins, kuri trasē devās brīdī, kad trasē sāka līt, kamēr Lukjaņuks un Kajetanovičs paspēja izbraukt, kad lietus vēl nelija. 14.vietā finišēja otrs SRT komandas pilots Rauls Jēts.

''Domāju, ka rezultāts ir labs, ņemot vērā to, ka šis ir mūsu otrais starts ar R5 mašīnu. Kad sākām ātrumposmu, tad sāka līt lietus,'' tā pēc finiša teica Sirmacis.

Tagad sportisti devušies uz servisa parku, kur vēlāk ātrākie braucēji izvēlēsies starta pozīcijas pirmajai rallija dienai.