Brīns: Nespēju tam noticēt, kā mums var tā neveikties

Go4speed 02.11.2015 - 20:24 Brīns: Nespēju tam noticēt, kā mums var tā neveikties
Kreigs Brīns. Foto: Alexandre Guillaumot / DPPI

Sezonas noslēdzošajā Eiropas rallija čempionāta (ERČ) psomā, kas notika Šveicē, sākotnēji uzvaru izcīnīja īru sportists Kreigs Brīns, kurš aizvadīja stabilu un pārliecinošu ralliju. Taču vēlāk sacensību tiesneši sportistam piešķīra divu minūšu sodu, jo izrādījās, ka Brīna komanda 18 atļauto riepu vietā izmantoja 20.

''Nezinu pat, ko šobrīd teikt... mēs uzvarējām ralliju, bet diemžēl maza kļūda no komandas puses mums pēc rallija finiša piešķīra divu minūšu sodu. Līdz ar to mēs zaudējām savu uzvaru. Nespēju noticēt tam, kā mums var tā neveikties. Šim neveiksmīgajam periodam ir ātri jāmainās,'' pēc soda paziņošanas teica Kreigs Brīns, kuram šogad vairākos posmos veiksme uzgrieza muguru.

Brīna neveiksme ļāva Aleksejam Lukjaņukam izcīnīt otro uzvaru ERČ čempionātā. ''Ar katru ralliju mēs kļūstam stiprāki. Mēs apgūstam trases un labāk izjūtam mašīnu. Mēs rallija izšķirošajā dienā uzvarējām vairākos ātrumposmos, un Brīnam zaudējām mazāk par minūti. Mēs aizvadījām lieliskas sacīkstes un esam apmierināti ar izcīnīto vietu. Žēl, ka Brīnam atgadījās tāda situācija,'' saka Aleksejs Lukjaņuks.

Aleksejs Lukjaņuks. Foto: Nico Meyer

Jau pēc divām nedēļām Lukjaņuks ar ukraiņu stūrmani Javgēņiju Červoņenko startēs Velsas WRC posmā. Kā atzina Lukjaņuks, tad viņa stūrmanim šis būs pirmais tāda līmeņa rallijs. Tāpat Aleksejs atzīmēja, ka ekipāžas mērķis ir pielikt skaistu punktu kopējai sadarbībai, jo šis būs Červoņenko pēdējais rallijs karjerā.