Pēc pirmās Šveices ERČ dienas līderis Brīns, Grjazinam neveiksme

Go4speed 29.10.2015 - 19:18 Pēc pirmās Šveices ERČ dienas līderis Brīns, Grjazinam neveiksme
Nikolajs Grjazins. Foto: Lina Arnautova

Ar pirmajiem trijiem ātrumposmiem ceturtdienas pēcpusdienā startēja Šveices ERČ posms. Pirmajā posmā ātrākais bija Kreigs Brīns, kuram tikai 0,6 sekundes zaudēja šveicietis Olivers Buri. Desmitajā vietā finišēja Aleksejs Lukjaņuks, bet 17.vietā, zaudējot 18 sekundes, palika Nikolajs Grjazins, kurš pirmajā dienā trasē devās pirmais. Gaužām neveiksmīgi šis rallijs iesākās vienam no iespējamajiem šī rallija favorītiem Braienam Bufjēram, kurš kādā līkumā ar mašīnas aizmuguri trāpīja pa betona sienu un salauza mašīnas riteni. Lai arī sportists sasniedza finišu astotajā vietā, tālāk ekipāža vairs nevarēja braukt.

Kreigs Brīns.

Arī otrajā posmā, kur vietām bija migla, ātrākais bija Brīns, kuram 4,6 sekundes zaudēja Lukjaņuks. Diemžēl priekšējo riteni šajā posmā pārsita Grjazins, kas kopvērtējumā sportistu atsvieda uz 26.vietu.

Visbeidzot dienas noslēdzošajā posmā trešo reizi ātrākais bija Brīns, kurš tādējādi ir līderis pēc pirmās dienas. Otrais ir Buri, bet trešais Lukjaņuks, kuram 17,6 sekundes zaudē franču vecmeistars Fransuā Delakūrs, kurš brauc ar ''Porsche 997 GT3''. 16.vietā pēc pirmās dienas ir Grjazins.

Aleksejs Lukjaņuks. Foto: Lina Arnautova

Rallija otrajā dienā sportistiem būs jāveic septiņi posmi - 86,02 km.