Go4speed 29.12.2014 - 14:00 Liepājas ERČ rallijam piesakās pirmās ekipāžas; uz starta redzēsim Peugeot 208 R5

Kā ziņo autorally.lv mājas lapa, tad Liepājas Eiropas rallija čempionāta (ERČ) posmam pieteikušās pirmās piecas ekipāžas. Rallija pieteikumu pieņemšana sākās 15. decembrī, bet beigsies tā 22. janvārī. Šobrīd dalību rallijam apstiprinājušas piecas ekipāžas no Krievijas, Lietuvas, Ungārijas, Šveices un Norvēģijas.

Roklands pie Peugeot 208 R2 stūres. Foto: Stig Ringsbu

Viens no pilotiem, kā jau portāls iepriekš ziņoja, būs 22 gadus vecais norvēģis Stīvs Roklands, kura mērķis nākamgad ERČ 2WD klasē izcīnīt čempiontitulu. Tāpat rallijam pieteicies ungārs Deivids Botka ("Mitsubishi Lancer Evo IX"). Šis braucējs 2013.gada Rumānijas ERČ posmā izcīnīja augsto piekto vietu, aiz sevis atstājot vairākus braucējus, kuri jau ir braukuši Liepājas ERČ rallijā. 2013.gadā šis sportists kļuva par Rumānijas rallija vicečempionu, piekāpjoties tikai leģendārajam Fransuā Delakūram.

Deivids Botka. Foto: ewrc.cz

Dalību Liepājas ERČ apstiprinājis šveicietis Džonatans Hirši, kurš šī gada Šveices ERČ posmā ar Peugeot 208 R5 izcīnīja ceturto vietu. Arī aiz šī braucēja muguras finišēja pāris braucēji, kuri šogad un pagājušogad bija redzami Liepājas ERČ rallijā. Jāatzīmē, ka līdz šim Latvijas rallijos neviens sportists vēl nav startējis ar Peugeot 208 R5 automašīnu.

Mihaels Skripņikovs šogad bija ātrākais R3 klasē Kurzemes rallijā. Foto: Michael Skripnikov

Pavisam kopā sportistiem Liepājas ERČ būs jāveic 12 ātrumposmi, kas kopā sastādīs 205 kilometrus.

Ar šī brīža dalībniekiem var iepazīties ŠEIT.