Padons ātrākais Lielbritānijas ERČ kvalifikācijā

Go4speed 30.08.2024 - 16:59 Padons ātrākais Lielbritānijas ERČ kvalifikācijā

Par Lielbritānijas ERČ kvalifikācijas uzvarētāju piektdien kļuvis ERČ kopvērtējuma līderis Haidens Padons, kurš 4,15 km garajā Shakedown posmā par 1,8 sekundēm apsteidza savu sīvāko konkurentu Metjū Frančeski.

''Mēs braucām ātri,'' saka BRC Racing Team braucējs. ''Mēs zinām, ka sestdienas posmiem ir svarīga starta pozīcija. Automašīna nedēļas nogalei patiešām ir sagatavota, un mēs jūtamies labi.''

WRC junioru čempions Viljams Kreigtons ar Ford Fiesta Rally2 apsteidza M-Sport komandas biedru un citu Motorsport Ireland Rally Academy atbalstīto braucēju Džonu Ārmstrongu, uzrādot trešo ātrāko laiku. ''Esmu diezgan apmierināts, mēs braucām diezgan tīri,'' teica Kreigtons. ''Neesmu pieradis nedēļas nogales sākumā braukt uz pilnu jaudu, lai iegūtu labāku laiku kvalifikācijā.”

Pagājušā gada šī rallija uzvarētājs Osians Praiss kvalifikācijā ieņēma tikai 13.vietu, bet Meirons Evans, kurš pērn palika otrais, kvalifikācijā ierindojās 15.vietā.

Rallijs ar diviem īsiem ātrumposmiem startēs šovakar, 20:05 pēc Latvijas laika.