Zviedrijas ERČ kvalifikācijā Sesks izcīna 3.vietu

Go4speed 13.06.2024 - 15:41 Zviedrijas ERČ kvalifikācijā Sesks izcīna 3.vietu

Zviedrijā ar brīvajiem treniņiem un kvalifikācijas ātrumposmu ceturtdien startēja Eiropas rallija čempionāta (ERČ) trešais posms.

Treniņos ātrāko laiku uzrādīja pagājušā gada uzvarētājs Olivers Solbergs (Škoda Fabia RS Rally2), kuram sekoja Mads Ostbergs (Citroën C3 Rally2) un Franks Tore Larsens (Volkswagen Polo GTI R5). Mārtiņš Sesks/Renārs Francis (Toyota GR Yaris Rally2) ieņēma sesto vietu. 17.pozīcijā finišēja Peters Solbergs, kurš no sava dēla atpalika nepilnas četras sekundes.

Peters Solbergs

Kvalifikācijas ātrumposmā ātrākais bija Olivers Solbergs, kuram pavisam nedaudz zaudēja zviedru sportists Izaks Reiersens. Tikmēr augsto trešo vietu ieņēma Seska ekipāža, kura Solbergam zaudēja 0,7 sekundes. Ceturtais finišēja Mikolajs Marčiks, kurš Seskam zaudēja 0,04 sekundes. Piektais finišēja rallijkrosa braucējs Johans Kristofersons. Peteram Solbergam 17.vieta.

Rallija starts ar pirmo 2,23 kilometrus garo ātrumposmu tiks dots ceturtdienas pievakarē pulksten 21:05. Trīs sacensību dienās sportistiem būs jāveic septiņpadsmit ātrumposmi 191,05 kilometru kopgarumā.

Atgādināsim, ka pērn šajā rallijā uzvarēja Olivers Solbergs, aiz sevis atstājot Haidenu Padonu un Mārtiņu Sesku.