333 Ziemas kausa 3. posmā uzvar Elksnis, Gymkhana Ice Kart - Žvibulis

Go4speed 26.01.2015 - 18:33 333 Ziemas kausa 3. posmā uzvar Elksnis, Gymkhana Ice Kart - Žvibulis

24. janvārī sporta kompleksā „333” notika „333 Ziemas kauss 2014/2015” 3. posms, kā arī paralēli veikparkā, ledus trasē, notika ziemas kartingu ''Ice Kart'' 1. posms.

Kā ziņo organizatori, tad ziemas kausa trase bija ātra, taču ar katru nākamo braucienu tā kļuva arvien slidenāka, turklāt interesantāku rezultātu padarīja periodiskā sniega snigšana. Visās trīs klasēs braucēji sīvi cīnījās par labiem rezultātiem. Vairāki dalībnieki uzrādīja vienādu punktu skaitu un ierindošanos kopvērtējuma vietās izšķīra tikai veiksme.

Priekšpiedziņas klasē 27 dalībnieku konkurencē visas pirmās trīs vietas izcīnīja dalībnieki ar Opel Astra automašīnām. Pirmajā vietā ar pārliecinošu rezultātu finišēja Jānis Spīķis, kuram iepriekšējā posmā tikai nedaudz pietrūka līdz 1. vietai. Otrais palika Kaspars Lielmežs, bet trešais - Aivis Klibinskis.

Aizmugures piedziņas klase jau atkārtoti bija skaitliski kuplākā - 30 dalībnieki. Pēc tam, kad diskvalifikāciju neatbilstošu riepu dēļ saņēma Andris Vovers, uzvaru šajā klasē izcīnīja drifteris Gvido Elksnis. Elksnim ar vienādu punktu skaitu sekoja Gints Lapsa. Tomēr trešajā braucienā labāks rezultāts bija Gvido, tādējādi Gvido kopvērtējumā ierindojās pirmais. Trešais uz pjedestāla šoreiz kāpa Jānis Apsītis.

Pilnpiedziņas klasē pārliecinošs un nenotverams bija Māris Zālītis, kurš arī 2. posmā izcīnīja uzvaru. Mārim sekoja Valts Zvaigzne, kurš šajās sacensībās startēja pirmo reizi, bet trešais - Ints Jeršovs, kurš arī iepriekšējā posmā izcīnīja trešo vietu.

Dienas garumā paralēli 333 ziemas kausam uz blakus esošās ledus trases notika kartingu sacensības „Gymkhana Ice Kart 2015”, kurā piedalījās 54 dalībnieki ar dažādu braukšanas pieredzi un prasmēm. Mainīgie laika apstākļi sacensības padarīja vēl interesantākas un aizraujošākas. Pirmo vietu izcīnīja bijušais kartingists un 333 Autosport komandas biedrs Ingus Žvibulis, kuram sekoja Prokart seriāla braucējs Jevgēņis Stragovs, bet labāko trijnieku noslēdza Gatis Vītols.

Sacensību organizatori informē, ka certurtais Ziemas kausa posms tiek pārcelts no 14. februāra uz 15. februāri, kas ir svētdiena, lai dažādi ziemas auto pasākumi nenotiktu vienlaicīgi.
eiss 27.01.2015 21:49