Grjazins slavenajās ledus sacīkstēs debitē ar uzvaru, Lēbs septītais (VIDEO)

Go4speed 08.12.2014 - 09:18 Grjazins slavenajās ledus sacīkstēs debitē ar uzvaru, Lēbs septītais (VIDEO)
Vasīlijs Grjazins. Foto: tropheeandros.com

Aizvadītajās brīvdienās Alpu kūrortā ''Val Thorens'', Francijā, ledus sacīkšu seriāla ''Trophee Andros'' pirmajā posmā debitēja latviešu SRT komandas pārstāvošais Vasīlijs Grjazins un viņa brālis Nikolajs Grjazins. Šajās sacīkstēs uz starta izgāja vairāki slaveni autosportisti, kā, piemēram, pieckārtējais “Trophee Andros” čempions Žans-Filips Dairo, pasaules rallijkrosa čempionāta otrās vietas ieguvējs Tomass Heikinens, bijušais F1 pilots Olivjē Panī, deviņkārtējais WRC čempions Sebastjans Lēbs u.c.

Braucēji tika sadalīti divās klasēs - ''Elite 1'' un ''Elite 2'', kur ''Elite 1'' klasē brauca paši spēcīgākie un pieredzes bagātākie sportisti, bet ''Elite 2'' klasē startēja visi pārējie braucēji. Vasīlijs Grjazins kopā ar brāli Nikolaju šajās sacīkstēs debitēja ar ''Renault Clio'', kas bija aprīkots ar 4x4 riteņu piedziņu.

Sebastjans Lēbs. Foto: tropheeandros.com

Kā ziņo sacensību organizatori, tad Grjazinam debija izdevās ļoti veiksmīga, jo krievu sportists izcīnīja uzvaru ''Elite 2'' klasē, kamēr brālis finišēja 11.vietā. ''Elite 1'' klasē triumfēja Dairo, kamēr ceturtais palika Heikinens. Neveiksmīgs šis posms bija Lēbam, kuram tikai septītā vieta.

Grjazins uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Foto: tropheeandros.com

Tāpat šajās sacīkstēs bija atsevišķa ieskaite dāmām, elektromašīnām un motocikliem.

Otrais posms notiks no 12.-13.decembrim.