Kart Fight finālā Austrijā uzvar Japānas pārstāvis, Dāvis Ivanovs astotais

Go4speed 28.04.2014 - 11:55 Kart Fight finālā Austrijā uzvar Japānas pārstāvis, Dāvis Ivanovs astotais

Kā ziņo Redbull.com, par pasaules fināla uzvarētāju amatieru kartinga sacīkstēs "Red Bull Kart Fight" ir kļuvis Japānas pārstāvis  Makoto Kubo. Kopumā uz starta stājās 20 braucēji no 18 dažādām valstīm.

"Red Bull Kart Fight" fināls norisinājās no 25. līdz 26. aprīlim Austrijas pilsētā Špīlbergā, un tajā ar diviem braucējiem bija pārstāvēta arī Latvija. Sacīkstēs piedalījās nacionālās atlases uzvarētājs Dāvis Ivanovs un otrās vietas ieguvējs Andrejs Laipnieks.

Gatavi cīņai pirmās dienas rītā. No kreisās: Andrejs Laipnieks un Dāvis Ivanovs. Foto: Twitter.com/RedBullLatvia

"Red Bull Kart Fight" pasaules fināls sastāvēja no četriem pusfināliem un 30 minūtes ilgā superfināla.

Finālā ātrākais izrādījās Makoto Kubo no Jāpanas, kurš spēja pārspēt sīvākos pasaules amatieru kartinga konkurentus un izcīnīt čempiontitulu. Otro vietu izcīnīja Andrea Tognalī no Itālijas, bet trešais sacensības noslēdza horvāts Ivans Višaks. Ceturto vietu izcīnīja mūsu kaimiņvalsts Lietuvas pārstāvis Martins Griška.

Arī Latvijas pārstāvji "Red Bull Kart Fight" pasaules finālā startēja visnotaļ cienījami. Motosportists Dāvis Ivanovs finišēja astotais, bet Andrejs Laipnieks sacensības noslēdza 14.vietā.

Finālisti. Foto: Redbull.com