Nabaga "Subaru" (VIDEO)

Go4speed 13.12.2011 - 09:28 Nabaga "Subaru" (VIDEO)

Krievijā aizvadīts pirmais Krievijas rallija kausa posms, kurā pārliecinošu uzvaru svinēja Truhina/Bušmeļevas ekipāža.

Krievijā kopā šogad paredzēts veikt sešus Krievijas rallija čempionāta posmus, kā arī 21 Krievijas kausa posmus, no kuriem pirmais jau beidzies. Pirmajā posmā, rallijā ''Ураласбест 2012'', uz starta kopā stājās 61 ekipāža. Otrais starta numurs tika piešķirts Vasīlijam Grjazinam, bet ar sesto numuru trasē devās Aleksandrs Gorelovs.

Kopā sportistiem bija jāveic seši ātrumposmi ar kopējo distanci 86,96 kilometri. Neveiksmīgi rallijs iesākās vairākām ekipāžām, no kurām piecas izlidoja vienā līkumā. Visvairāk šajā negadījumā nepaveicās Alekseja Petrova ekipāžai. Sākumā šis pilots ieskrēja kokā un sabojāja mašīnas priekšu, taču nedaudz vēlāk lielā ātrumā no trases izlidoja Kozlova ekipāža, kura ieskrēja tieši priekšā stāvošā Petrova Subaru mašīnas aizmugurē.

Pēc diviem ātrumposmiem otrajā vietā turējās Grjazins, taču trešajā ātrumposmā līderim tika zaudētas divas minūtes un 40 sekundes, kas sportistu atsvieda uz devīto vietu. Nākamajos divos ātrumposmos ātrākais bija Andrejs Truhins, kurš arī izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Trešajā vietā ierindojās Latvijā bieži redzētais Gorelovs, bet aiz viņa finišēja jau pieminētais Grjazins.

Otrais posms tiks aizvadīts no 12. - 14. janvārim Šujā.