Londonā pasniegtas "Autosport Awards" balvas

Go4speed 05.12.2011 - 09:53 Londonā pasniegtas "Autosport Awards" balvas

Sebastians Fetels. Foto: 90right.wordpress.com

Vakar, 4. decembrī, Londonā pasniegtas "Autosport Awards" balvas. Par gada labāko starptautisko rallija braucēju tika atzīts Sebastjans Lēbs, bet par Starptautisko sacensību labāko braucēju tika atzīts Sebastians Fetels.

Kamēr daži sportisti Vācijā piedalījās Čempionu sacīkstēs, tikmēr citi bija devušies uz Londonu, kur norisinājās "Autosport Awards" balvu pasniegšanas ceremonija, kura notiek kopš 1982. gada. Nominācijā ''Gada labākais debitants" uzvarēja 25 gadus vecais "Force India" komandas pilots Pols di Resta, kurš balsojumā apsteidza citus F1 braucējus.

Par "Starptautisko sacensību labāko braucēju" otro gadu pēc kārtas tika atzīts vāciešu pilots, divkārtējais F1 pasaules čempions Sebastians Fetels, kurš uz Londonu bija devies no Vācijas, kur pa dienu sportists vēl cīnījās Čempionu sacīkstēs (1/4 finālā nācās zaudēt Mihaelam Šūmaheram). Pārsteigumi izpalika arī nominācijā "Gada labākā sacīkšu mašīna". Otro gadu pēc kārtas uzvarēja ''Red Bull RB7'' formula.

Par ''Gada labāko vietējo braucēju'' tika atzīts ''McLaren'' komandas pilots Džensons Batons, kurš, šogad izcīnot trīs uzvaras, F1 kopvērtējumā ierindojās otrajā vietā. Par ''Gada labāko rallija braucēju'' jau sesto reizi tika atzīts Sebastjans Lēbs, kurš šogad izcīnīja astoto čempiontitulu. Šogad franču sportista kontā piecas uzvaras un deviņi pjedestāli. Nominācijā ''Gada rallija mašīna'' šoreiz uzvarēja ''Mini WRC'' (kopš 2007. gada par labāko rallija mašīnu tika atzīts ''Citroen'').