Lēbs turpina uzvarēt (VIDEO)

Go4speed 28.11.2011 - 12:49 Lēbs turpina uzvarēt (VIDEO)

Vakar, 27. novembrī, Itālijā noslēdzās Moncas rallija šovs, kurā kārtējo uzvaru šosezon izcīnīja franču rallija braucējs Sebastjans Lēbs, kurš šajās sacensībās startēja kopā ar sievu.

Šīs sacensības norisinājās trīs dienas, kur dalībniekiem bija jāveic deviņi ātrumposmi, kas kopā sastādīja 154,7 kilometrus. Pēc pirmās dienas diviem posmiem līderis bija Lēbs, tobrīd par septiņām sekundēm apsteidzot Alessandro Periko, bet desmit sekundes atpalika Rinaldo Kapello.

Valentīno Rosi. Foto: monzarallyshow.it

Otrajā dienā sportistiem bija jāveic pieci posmi. Arī pēc otrās dienas līderis bija Lēbs, taču uz otro vietu jau pakāpās ''Moto GP'' braucējs Valentīno Rosi, kurš šajās sacensībās startēja par godu traģiski bojāgājušajam Marko Simončelli (uz Rosi mašīnas bija redzams 58.numurs). Itāļu sportists bojā gāja Malaizijas ''Moto GP'' posmā. Arī Marko, tāpat kā Rosi, bija nolēmis spēkus izmēģināt šajās sacīkstēs, taču viņam tas nebija lemts...

Rallija pēdējā dienā bija jāveic divi posmi, kas sastādīja 42,5 kilometrus. Abos pēdējos posmos ātrākais bija Lēbs, taču Rosi Lēbam pēdējā 32,5 kilometrus garajā posmā zaudēja tikai 1,6 sekundes, kas tādējādi itāļu sportistam ļāva ieņemt otro vietu, kopvērtējumā zaudējot Lēbam tikai 24,2 sekundes. Trešais palika vairākkārtējais Moncas rallija šova uzvarētājs Kapello. Tikai piektajā vietā ar ''Mini'' automašīnu ierindojās spāņu rallija braucējs Dani Sordo.

Moncas rallijšova trīs ātrākās ekipāžas. Foto: monzarallyshow.it

Pēc sacensībām notika ''Rally Master'' fināls, kurā atkal, pārspējot Rosi un Kapello, uzvarēja Lēbs.