Gronholma meistarība nerūs

Go4speed 02.09.2011 - 16:21 Gronholma meistarība nerūs

Anglijā, Liddenhillas sacīkšu aplī, norisinājās Anglijas rallijkrosa čempionāta 5 posma sacensības. Super Car klasē bez vietējām zvaigznēm kā Liams Dorans (Citroen C4), uz starta izgāja arī divkārtējais pasaules rallija čempions soms, Markuss  Gronholms (Ford Fiesta ST Mk7), pārstāvot Best Buy Olsberg/MSE komandu.

Vietējās zvaigznes negribēja krist kaunā un cīņa bija ļoti sīva. Katrā kvalifikācijas braucienā bija savs uzvarētājs. Taču visu izšķīra galvenais - A fināls. Atmosfēra bija tik nokaitēta, ka vienam no angļu sportistiem pat neizturēja nervi un viņš jau pirmajā līkumā pieļāva muļķīgu kļūdu, bet pārējiem atkārtots starts.

Savu pirmo starta vietu prasmīgi izmantoja Markuss Gronholms, izcīnot skaistu uzvaru finālā. Rallija čempions apliecināja, ka vēl joprojām ir labā formā un ātruma garša nav zudusi.

Otro vietu aizraujošā cīņā izcīnīja Kevins Prokters(Ford Focus), bet trešais palika otrs Olsberg/MSE komandas braucējs Deivids Binks(Ford Fiesta ST Mk7). Interesanti atzīmēt, ka cetutrto vietu izcīnīja Liams Dorans, kurš startēja ar TT Motorsport (brāļi Traubergi) Latvijā sagatavoto Citroen C4 spēkratu.