Kanāriju salas rallija treniņos ātrākais Kubica, Brīnam atgadās kuriozs (VIDEO)

Go4speed 21.03.2013 - 15:52 Kanāriju salas rallija treniņos ātrākais Kubica, Brīnam atgadās kuriozs (VIDEO)
Roberts Kubica. Foto: fiaerc.com

Piektdien Kanāriju salās tiks dots starts trešajam Eiropas rallija čempionāta (ERČ) posmam. Pavisam kopā startam ERČ pieteikušās tikai 30 ekipāžas (papildus 39 ekipāžas startēs Nacionālā čempionāta ietvaros).

Šodien sportisti startēja testu ātrumposmā, kura garums bija 2,5 kilometri. Uzrādot laiku 1:26.5, ātrākais bija polis Roberts Kubica, kuram šī ir debija tik augsta līmeņa sacensībās. Polis par 0,6 sekundēm apsteidza čehu Janu Kopecki, kurš šajā rallijā līdz šim ir uzvarējis divas reizes. Trešais palika spānis Luiss Monzons, kurš, startējot ar Mini John Cooper Works RRC automašīnu, arī zaudēja 0,6 sekundes.

''Mēs joprojām apgūstam mašīnu un Kubicas braukšanas stilu. Mēs pirmdien aizvadījām ļoti labus testus. Šodien pēc treniņiem veicam dažas izmaiņas regulējumos, jo šādi ceļi būs arī rallija laikā. Šobrīd Kubica ir apmierināts,'' saka Kubicas inženieris.

2,1 sekundi Kubicam zaudēja Liepāja - Ventspils ERČ posma otrās vietas ieguvējs Kreigs Brīns, kuram kādā no braucieniem atvērās mašīnas motora pārsegs.

Pavisam kopā sportistiem divās dienās būs jāveic 14 ātrumposmi, kas kopā sastādīs 246 kilometrus. Rallija pirmajā dienā būs jāveic astoņi ātrumposmi ar kopējo garumu 144 kilometri. Vairāk bildes no treniņiem aplūkojamas šeit un šeit.