Ervins Grencis izcīna trešo uzvaru četros sezonas posmos

Go4speed 14.10.2024 - 23:32 Ervins Grencis izcīna trešo uzvaru četros sezonas posmos

Nesen latviešu autosportis Ervins Grencis izcīnīja uzvaru "SuperBuggy" klasē Eiropas autokrosa čempionāta devītajā posmā, kas notika Itālijā, Madžioras trasē. Aizvadītajās brīvdienās Spānijā tika aizvadīts noslēdzošais Eiropas autokrosa čempionāta posms, kurā vēlreiz sevi spilgti apliecināja Grencis, kurš, iespējams, aizvadīja vienu no veiksmīgākajām sezonām garajā Eiropas čempionāta karjerā.

Kvalifikācijā mūsu sportists ieņēma 1.vietu, kas finālā ļāva startēt no pirmās rindas. Finālā Grencis sīvā cīņā par 0,3 sekundēm pārspēja francūzi Robertu Teilu. Šis mūsu sportistam līdzšinējos četros startos bija trešais panākums! Bez Grenča tikai "SuperBuggy" klases čempions Zdeneks Antonijs sezonas laikā spēja izcīnīt trīs uzvaras. Ja Ervins sezonas laikā piedalījās tikai četros posmos, tad Zdeneks startēja visos.

Sezonas kopvērtējumā Ervins Grencis ar četros posmos sakrātiem 127 punktiem finišēja astotajā vietā.

Jāpiebilst, ka Spānijas posmā Junior CrossCar klasē debitēja Oskars Zaķītis, kurš sakrāja piecus punktus un finišēja 16.vietā. Kā vēsta autocross.lv, tad Zaķītis šajā klasē startēja ar Grenču garāžas bagiju EJK / XC-01. Valmierieši sasnieguši FIA homologāciju sevis ražotajam bagijam, noliekot to pretī nedaudzajiem lielajiem ražotājiem kā Semog, Lifelive, Speedcar, Kamikaz.